Busy Radomsko – Holandia

Jesteśmy doświadczoną i solidną firmą transportową, która oferuje Państwu profesjonalny i wygodny przewóz osób z Radomska do Holandii. Usługi realizujemy naszymi nowoczesnymi i przestronnymi busami wyposażonymi w doskonałej jakości Wi-Fi oraz klimatyzację,  dzięki czemu podróż za granicę jest dla naszych podróżnych zawsze komfortowa i nie dłuży się.

W szczególny sposób dbamy o bezpieczeństwo  naszych podróżnych, dlatego na bieżąco kontrolujemy stan techniczny naszych pojazdów, a każdą trasę obsługuje zawsze dwóch doświadczonych i wypoczętych kierowców. Nasze busy Radomsko- Holandia kursują nawet kilka razy w tygodniu. Po pasażerów zawsze podjeżdżamy pod wyznaczony przez nich adres i zawozimy ich do wybranej przez nich lokalizacji w Holandii.

Mając kilkuletnie doświadczenie transportowe na trasie Polska- Holandia, a także dysponując aktualnymi mapami GPS, potrafimy obrać optymalnie najkrótsze i najwygodniejsze trasy oraz omijać korki. Dzięki temu zawsze punktualnie docieramy do celu. Podróżując z nami, nie muszą się Państwo martwić o uciążliwe przesiadki, mogą również Państwo zabrać ze sobą duży bagaż. Proponujemy również pewny i bezpieczny przewóz paczek z Radomska do Holandii. Wystarczy do nas zadzwonić, by zarezerwować dogodny termin podróży!